logo

ООН забезпечить учнів початкових класів на Київщині гарячим харчуванням

ООН забезпечить учнів початкових класів на Київщині гарячим харчуванням

Заклади освіти Київщини отримають допомогу від Всесвітньої продовольчої програми для забезпечення учнів щоденним гарячим харчуванням

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Руслана Кравченка.

Голова Київської ОДА Руслан Кравченко підписав договір із директором Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Метью Голлінгвортом за участі заступника Міністра освіти і науки України Андрія Сташківа. Це ще один крок, який спрямований на розширення реформи шкільного харчування

Зазначається, що упродовж 2023-2024 навчального року ВПП фінансуватиме 30% щоденних гарячих обідів для дітей 1-4 класів у школах Київської області. Загалом охопимо 21 тис. учнів. Заклади освіти, які розташовані в 35 громадах області, фахівці Програми вибирали самостійно.

До речі, на Київщині цьогоріч на 22% зросла порівняно з минулим роком кількість учнів, які отримують безкоштовне гаряче харчування. Усього гарячими обідами в регіоні забезпечено майже 86 тис. дітей. А у 29 громадах області всі учні 1-4 класів харчуються безкоштовно або у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

Нагадаймо, що дружина президента відвідала Київщину: говорили про дитяче харчування.
На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.