logo

Щось збивали: у Севастополі пролунали вибухи, окупаційна влада не коментує

Читать на русском

Щось збивали: у Севастополі пролунали вибухи, окупаційна влада не коментує

Щось збивали : у Севастополі пролунали вибухи, окупаційна влада не коментує

У соцмережах зазначають, що севастопольці могли чути роботу бомбометів, встановлених зазвичай на морських судах. Призначення цих пристроїв – ведення вогню по підводних цілях.

Вранці 17 листопада жителі Севастополя прокинулися від гучних звуків, схожих на постріли з бомбомету. Російська влада тим часом не пояснила, що відбувається і не анонсувала військових навчань. Про ситуацію в окупованому Криму розповіло видання "Обозреватель" у Telegram-каналі.

Видання стверджує, що гучні звуки у Севастополі пролунали о 6:47. Звук нагадував постріли із реактивного бомбомета. Тоді ж мешканці міста почули далекий вибух, йдеться у замітці, в якій не вказано джерело інформації.

"Губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв не анонсував військових навчань — про це свідчать повідомлення , оприлюднені раніше. Також немає коментарів від голови окупаційної адміністрації Криму Сергія Аксьонова та повідомлень у росЗМІ.

Повідомлення про бомбомети xdideeieuidduant

Повідомлення про бомбомети у Севастополі

Фото: Скріншот

Вибухи у Криму — деталі

Зазначимо, якщо севастопольці справді чули реактивний бомбомет, то може йтися, зокрема, про реактивно-бомбометні установки РБУ-6000 ("Смерч-2") або РБУ-1200 ("Ураган"). Ці пристрої встановлюються на морські судна і призначені для знищення підводних цілей — підводних човнів чи торпед. РБУ-1200 має п’ять стволів, РБУ-6000 – 12. Вони можуть вражати підводні об’єкти до глибини 330-450 метрів.

РБУ-1200 на кораблі ЧФ РФ

РБУ-6000 на кораблі ЧФ РФ
На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.