Primary Menu

У Вінниці переселенці за два роки безкоштовно одягнули понад три тисячі городян


Після чотирьох місяців карантину відновив роботу склад громадської організації переселенців у Вінниці "Спільна справа". Там всі охочі можуть безкоштовно отримати одяг. За два роки одягнули вже понад три тисячі людей, серед них майже 80 відсотків — корінні жителі Вінниці, повідомляє Vlasno.info.

Об этом сообщает Компромат РУ

perselentzi clouse 1 1

"Тут був старий брудний підвал. Ми його самі прибрали та зробили стелажі та почали роздавати гуманітарну допомогу. Отримати одяг може будь-яка людина, не важливо це переселенець чи пенсіонер, чи молода людина. Вчора до нас привели хлопця з психоневрологічної лікарні імені Ющенка, ми його повністю одягли. Ми записуємо лише імена та телефони. Вони потрібні для звітності.", — розповідає волонтерка Тетяна.

perselentzi clouse 4 1

За словами волонтерів, за два роки відколи працює склад допомогу отримали понад три тисячі осіб, з них майже 80 відсотків корінні жителі Вінниці. Лише цього року, незважаючи на чотири місяці "простою", речі отримали 574 особи.

perselentzi clouse 3 1

Речі волонтерки отримують із зелених скриньок "Ековін", які знаходяться у різних точках міста та від міжнародних організацій. Нещодавно отримали кілька мішків речей з Норвегії, їх передала організація "Червоний хрест".

"В нас є речі, які ніхто ще носив. Вони з етикетками та цінниками із магазинів. Особливо великий вибір для новонароджених дітей. Буває приносять коляски. Одного разу подзвонили люди і віддали всі речі, які були у дитячій кімнаті. Оновлення приходить регулярно. Коли є попит, ми дзвонимо до наших партнерів і нам привозять обновки. Можемо одягнути будь-яку людину від шкарпеток, трусів і до верхнього одягу", — каже Тетяна.

perselentzi clouse 11 1 perselentzi clouse 13 1

Знаходиться склад на задньому дворі прозорого офісу за адресою вулиця Замостянська, 7. Працює склад з 11:00 до 16:00 у вівторок, четвер та суботу.

perselentzi clouse 7 1

Фото: Андрій Оленін


Джерело статті: “http://vlasno.info/suspilstvo/dopomoga/sotszakhist/item/38397-u-vinnytsi-pereselentsi-za-dva-roky-b”