Primary Menu

У Чернівцях рух маршруток поки не будуть відновлювати

У Чернівцях рух маршруток поки не будуть відновлювати
Рух маршруток у Чернівцях поки не будуть відновлювати.

Ситуація із захворюваністю коронавірусною хворобою COVID-19 у Чернівцях та Чернівецькій області поки що не дозволяє відновити рух громадського транспорту в місті.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це сьогодні у прямому ефірі у соцмережі повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

"У нас не може повноцінно функціонувати громадський транспорт. Він так і буде функціонувати у режимі спецперевезень", – сказав посадовець.

Він додав, що зараз у міськраді обговорюють питання щодо того, як запустити роботу маршрутних автобусів у місті в такому ж режимі.

"Плануємо, що це будуть або ранкові і вечірні рейси, або, можливо, менша кількість маршруток – для того, щоб люди могли добиратися до роботи. Це дуже непросто. Я розумію, що є дуже багато нарікань. Але запустити це достатньо складно", – сказав міський голова Чернівців.

Окрім того, посадовець додав, що у лікарнях Чернівецької області залишаються зайнятими більше 65% місць для пацієнтів.

"Але це такий показник... Статистика... Як середня температура по лікарні... Тому що в Чернівцях у нас сьогодні вільні приблизно 25 ліжок зі 180. І це точно не 65%, а набагато більше", – повідомив мер Чернівців.

Нагадаємо, у Чернівцях з середини березня 2020 року у зв’язку з активним поширенням коронавірусної хвороби було припинено рух громадського транспорту.

Відтоді у місті пасажирів перевозять тільки спецтролейбуси, правом користування якими володіють тільки держслужбовці, медики, працівники комунальних установ тощо.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/chernovtsy/item/54331-у-чернівцях-рух-маршруток-поки-не-будуть-відновлювати.html”