Primary Menu

Справа Шеремета: домашній арешт Дугарь хочуть змінити на заставу

Денис Ломанов via Facebook

Об этом сообщает FIB

Яні Дугарь та її захиснику відкрили матеріали справи

Денис Ломанов via Facebook


Прокуратура просить змінити запобіжний захід підозрюваній в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета Яні Дугарь.

Про це повідомив адвокат Денис Ломанов.

За його словами, 22 травня «несподівано» вручено повідомлення про закінчення досудового розслідування та клопотання про зміну запобіжного заходу на заставу у розмірі 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (168 тисяч гривень).

Наразі Яна Дугарь перебуває під нічним домашнім арештом.

Нагадаємо, поліція завершила досудове розслідування щодо трьох підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Напередодні підозрюваним Андрію Антоненку, Юлії Кузьменко та Яні Дугарь змінили підозри. Слідство вважає, що Антоненко не організатор вбивства журналіста, а виконавець за попередньою змовою, Кузьменко є виконавцем, а Яна Дугарь — пособником.

Читайте також:

Адвокат — про справу Шеремета: У новій підозрі з’явилися містичні організатори, які шукали виконавців ледь не через OLX

У справі з’явилися невстановлені особи, які є організаторами. За ним матеріали виділили в окреме кримінальне провадження.

Наприкінці 2019 року слідчі повідомили про підозру у вбивстві Шеремета військовому медику Яні Дугарь, волонтеру Юлії Кузьменко, а також музиканту і учаснику АТО Андрію Антоненку.

На той момент Антоненка називали «організатором» вбивства Шеремета, Кузьменко — безпосереднім виконавцем, а Дугарь начебто «проводила розвідку» навколо місця злочину.

20 липня 2016 року Павло Шеремет загинув в результаті підриву автомобіля в Києві.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/vbivstvo-sheremeta-yanu-dugar-mozhut-zvilniti-pid-zastavu-novini-ukrajini-50089848.html”