Primary Menu

Союзники почали публічно сварити Німеччину та Меркель: У Литві різко висловилися щодо Північного потоку-2

У МЗС Литви вважають, якщо Росія зможе провести по-справжньому демократичні вибори, то нехай продовжує реалізацію газопроводу.

У МЗС Литви висловилися про будівництво російського газопроводу Північний потік-2 і зазначили, що Євросоюз фактично "фінансує тирана". За словами литовського міністра закордонних справ Литви Габріелюса Ландсбергіса, в проєкті Північний потік-2 сьогодні немає ніякого сенсу, оскільки Європа до 2030 року планує припинити використання викопного палива, а цей газопровід тільки збільшить його кількість у регіоні, передають з посиланням на .

Об этом сообщает Гипотеза

"Цей проєкт також не приносить ніякої користі єдності Європи. Німеччина доклала багато зусиль для того, щоб Європа була реально об’єднаною... І мені було б сумно спостерігати, що німецька спадщина об’єднаної Європи зникає через один проєкт" ,- пояснив він.

Ландсбергіс зазначив, що він пропонував відкласти будівництво Північного потоку-2 до нових виборів в Росії. На його думку, Якщо Росія зможе провести по-справжньому демократичні вибори, то нехай продовжує реалізацію газопроводу.

"Якщо в Росії відбудуться демократичні вибори, то ладно — будуйте далі. Але в нинішніх умовах цим проєктом ми фактично фінансуємо тирана. А це завжди погана ідея, тому що на ці кошти він зрештою будує танки. Тому моя ідея була — відкласти будівництво до виборів. Перефразовуючи Джона Леннона, дамо Путіну шанс", — додав міністр.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/soiuznyky-pochaly-publichno-svaryty-nimechchynu-ta-merkel-u-lytvi-rizko-vyslovylysia-shchodo-pivnichnoho-potoku-2-366150.html”