Primary Menu

Місцеві вибори проігнорувала майже половина українських партій – КВУ

Місцеві вибори в Україні заплановано на 25 жовтня

Про свою участь у місцевих виборах 25 жовтня заявило 194 з 349 політичних партій, зареєстрованих в Україні. Про це з посиланням на дані Центральної виборчої комісії поінформував Комітет виборців України (КВУ) 15 вересня у Facebook.

Об этом сообщает Редакция news

"Майже половина із зареєстрованих в Україні політичних партій проігнорувала місцеві вибори. Всього про участь у виборах заявило 194 політичні партії... Всього в Україні станом на 1 січня 2020 було зареєстровано 349 політичних партій", – ідеться в повідомленні.

Особливістю нинішніх виборів у КВУ назвали участь у виборах значної кількості так званих регіональних партій, вони висувають кандидатів "тільки в межах окремих областей, районів і навіть міст".

Голова Комітету виборців України Олексій Кошель вважає, що різниця в кількості учасників виборів і зареєстрованих партій свідчить про фіктивність їхньої значної кількості.

"Потрібно враховувати той факт, що не всі з тих партій, які заявили про участь у місцевих виборах, реально активно висуватимуть кандидатів. Традиційно частина політичних партій бере участь у виборах лише для того, щоб отримати місця у виборчих комісіях і пізніше "перепродати" їх на користь більш відомих політичних сил", – пояснив він.

У КВУ нагадали, що про участь у місцевих виборах 2015 року заявляло 140 політичних партій.


https://www.facebook.com/cvu.ngo/posts/4348132201895169

Місцеві вибори в Україні заплановано на 25 жовтня. Вибори відбудуться на всій території України, крім окупованого Росією Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Виборча кампанія стартувала 5 вересня.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/mistsevi-vibori-proignoruvali-majzhe-polovina-ukrajinskih-partij-kvu-1518466.html”