Primary Menu

"Я користуюся іншим механізмом підбору кадрів". Разумков прокоментував призначення Фокіна у ТКГ завдяки онучці

Разумков заявив, що Фокіна запрошували на засідання профільного комітету, однак він не прийшов

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, коментуючи призначення Вітольда Фокіна першим заступником голови української делегації у тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту на Донбасі (ТКГ) нібито завдяки його онучці, заявив, що користується іншим механізмом добору кадрів. Про це він сказав на брифінгу 14 вересня, передає кореспондент "ГОРДОН".

Об этом сообщает Редакция

Те, що Фокін, кажучи про Донбас, озвучує свою особисту позицію, йому зрозуміло, зазначив Разумков. Однак звинувачення з боку першого заступника голови ТКГ у тому, що парламент працює не для миру в Україні, його дивують. На думку спікера Верховної Ради, роблять усе і навіть більше для того, щоб в Україні настав мир.

Разумков повідомив, що у профільному комітеті було заплановано зустріч із Фокіним, однак у того не вийшло прийти, тому зустріч відклали на невизначений час.

31 липня голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук повідомив, що тривають перемовини про включення до складу групи колишнього прем’єр-міністра України Фокіна як людини, яка добре знає Донбас.

3 серпня Єрмак відрекомендував Фокіна членам делегації. 18 серпня 87-річний експрем’єр став першим заступником Кравчука.

В інтерв’ю виданню "Страна", опублікованому 30 серпня, Фокін заявив, що виступає за загальну амністію і особливий статус для всього Донбасу. Цю заяву розкритикували колишні та нинішні представники української влади. Єрмак зазначав, що деякі висловлювання Фокіна не відображають офіційної позиції України.

В інтерв’ю "1+1", яке вийшло 12 вересня, Фокіна заявила, що її дід став членом ТКГ після того, як вона познайомила його з Єрмаком.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/ja-koristujusja-inshim-mehanizmom-pidboru-kadriv-razumkov-prokomentuvav-priznachennja-fokina-v-tkg-cherez-vnuchku-1518348.html”