Primary Menu

МОЗ вважає за можливе проведення матчів українських команд у єврокубках із глядачами

МОЗ рекомендує організовувати продаж квитків на матчі так, щоб у секторах було заповнено не більше ніж 25% місць

Міністерство охорони здоров’я України вважає за можливе проведення матчів між професійними футбольними клубами, зокрема міжнародними, на території країни із глядачами. Про це йдеться у відповіді Міністерства охорони здоров’я, яка надійшла Українській асоціації футболу.

Об этом сообщает База компромата

Водночас у разі проведення матчів у регіонах, зарахованих до "зеленої" і "жовтої" зон карантину, дозволено перебування однієї людини на 5 м² за умови фізичного дистанціювання між уболівальниками.

У "помаранчевій" і "червоній" зонах епідемічної небезпеки матчі мають відбуватися за участю не більше ніж 220 осіб і не більше ніж одна людина на 10 м².

Окрім того, у МОЗ нагадали, що згідно з постановою №51 головного санлікаря України, під час організації футбольних матчів рекомендують продавати не більше ніж 25% місць у секторах, щоб вільними залишалися місця спереду, ззаду, збоку та за діагоналлю.

"Враховуючи вищевикладене та виходячи з аналізу епідемічної ситуації в Україні, досвіду європейських країн, які допускають глядачів до перегляду футбольних матчів, Міністерство охорони здоров’я України вважає за можливе часткове залучення глядачів на футбольні матчі між професіональними футбольними клубами (у тому числі на міжнародні матчі) та національними збірними командами з дотриманням установлених протиепідемічних заходів та обмежень", – ідеться у відповіді.

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко наголосив, що перший тестовий матч із глядачами – за Суперкубок УЄФА – відбудеться в Будапешті 24 вересня.

"Якщо все пройде добре, на що ми всі дуже сподіваємося, то найвірогідніший наступний етап — погодження УЄФА з національними асоціаціями проведення із глядачами матчів єврокубків та поєдинків національних збірних. За умови, що у країні це дозволяє епідеміологічна ситуація та є відповідне рішення органів влади", – сказав він.

У єврокубках з українських команд виступатимуть "Шахтар", "Динамо", "Зоря", "Десна" і "Колос", ідеться на сайті УАФ.

Футбольні матчі відбувалися без глядачів через спалах коронавірусу. У межах УПЛ трибуни для вболівальників відкрили на матчі плей-оф за місце в Лізі Європи, які відбулися наприкінці липня.

Станом на ранок 11 вересня загальна кількість підтверджених випадків зараження коронавірусною інфекцією в Україні сягнула 148 756. Кількість пов’язаних із COVID-19 смертей сановить 3076, продовжують хворіти 79 803 пацієнти.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/sport/moz-vvazhaje-za-mozhlive-provedennja-matchiv-ukrajinskih-komand-v-jevrokubkah-z-gljadachami-1518048.html”